אודות Octan Parts – Octan Parts

אודות Octan Parts

בשנים האחרונות התחום המוטורי בישראל הולך ומתפתח, כאשר עוד ועוד חובבי רכב מגשימים את חלומם ומחזיקים רכבים ספורטיביים, רכבי אספנות ורכבים ייחודיים שמעלים להם חיוך על הפנים ומוסיפים צבע לכבישים. לרמת התחזוקה של מכוניות אלו, מעבר להיבט הבטיחותי, יש חשיבות רבה ומכרעת כדי להפיק מהן את ההנאה שהן יכולות להעניק.

כדי לשמור על רמת תחזוקה גבוהה אתם צריכים להעניק למכונית שלכם את החלפים המתאימים והאיכותיים ביותר. לשמור על רמת תחזוקה גבוהה של מכונית החלומות שלכם בישראל זו משימה לא פשוטה. היצע וזמינות החלפים לרכבים אלו מוגבל, והבירוקרטיה הכרוכה בהשגת ויבוא חלקי חילוף קשה, מסובכת ומעיקה, מה שמאלץ לפעמים להסתפק בלית ברירה באלתורים או בחלפים מן הנמצא. 
בדיוק עבורכם, חובבי הרכב שרוצים לשמור על המכונית שלהם ברמת תחזוקה גבוהה, הקמנו את Octan Parts – חברת בוטיק לייבוא חלפים לרכבי ספורט ואספנות.

 בין אם מדובר במכונית "פרוייקט" לשיפוץ, שדרוג או בתחזוקה שוטפת, אנחנו ב-Octan Parts כאן כדי לסייע לכם למצוא עבורכם את החלפים הטובים והאיכותיים ביותר למכונית שלכם, לחסוך לכם את התמודדות עם התקנות והבירוקרטיה ולהביא לכם אותם במחיר שפוי והכי חשוב: בשקיפות מלאה. 

אנחנו ב-Octan Parts אוהבים מכוניות ומביאים איתנו ניסיון והיכרות של שנים ארוכות עם עולם הרכב, ובפרט רכבי ספורט ואספנות. את הניסיון שלנו אנחנו רותמים למען האהבה שלכם למכוניות שלכם, כדי שתוכלו לתחזק אותה בצורה הטובה ביותר. 

אנחנו כאן בשביל המכונית שלכם!